Sıkça Sorulan Sorular


Mevcut işyerinizde;
- 16 farklı kolda ek gelir elde edebileceğiniz,
- Ücretsiz sahip olabileceğiniz,
- 3000 den fazla kişi tarafından kullanılan,
- Dezavantajı olmayan kazanç sistemidir.

Ana iş faaliyetinize devam ederken ek olarak işletme giderlerinize destek olur, hizmeti ve ürün çeşitliliği ile müşteri memnuniyetini sağlar.

Sahip olmak ücretsizdir. Vergi levhanız ve kimlik fotokopiniz ile başvuru yaparak tüm kazanç kalemlerimizden faydalanabilirsiniz.

8 yıllık hizmet geçmişinde 7.000 farklı nokta ile iş ortaklığı yapmış ve 3.000 den fazla süreklilik arz eden çalışan bayisi vardır.

Akıllı nokta kazanç sisteminin geçmişinde yargıya intikal etmiş bir durum yoktur. Kurumlar ile anlaşmalıdır. Anayasal zeminde ticaret hukukuna uygun hareket eder.

Anlaşmış olduğumuz kurumlar ile direkt temas halinde ve onların öngördüğü başvuru modeli ile çalışır. Sizlerden gelen talep ve evrakları geri planda çalışan temsilci personeller vasıtası ile kurum ekranlarına giriş yapar ve takibini sürdürür. Raporlama ekranından her gün güncelleme yaparak sizleri bilgilendirir.

Bayilik ücretsizdir. Her kazanç kaleminden tüm işletmeler faydalanabilir. Şimdiki zamanda ya da gelecekte bir ücret talep edilmeyecektir.

Şuana kadar aldığımız tepkilerden yola çıkarak kolay diyebiliriz. Çalışan bayilerimizin bu doğrultuda hiçbir şikâyeti olmadı. Sistemsel bilgilendirme konusunda iletişim kanallarımız yardımcı olacaktır.

Piyasa ücretlendirmelerinin üzerinde bir kazanç politikamız vardır. Akıllı Nokta Temsilci işletmeleri sadece Akıllı Nokta Kazanç Sistemini kullanmaktadırlar. Dolayısıyla kazanç sistemi kazanç sistemi diyebiliriz.
Lütfen KAZANÇ sekmesi altında belirttiğimiz ücretlendirmeleri inceleyiniz.

Ana faaliyetleriniz ile alakalı olumsuz bir durum söz konusu değildir. Akıllı nokta kazanç sisteminde aktivasyon birimlerimiz iş yükünüzü hafifletmek için çalışırlar. Sizin ilgilenmeniz gereken işleri aktivasyon birimlerimiz yapar ve zamanınız size kalır.

Yılda iki kere reklam ürünlerimiz bayilerimize ulaştırılıyor. Reklam ürünlerimizi verim aldığımız bayilerin ihtiyacına göre de belirleyebiliyoruz. 2016 yılı itibari ile genel reklam çalışmamız olacaktır.

Lütfen HİZMETLERİMİZ sekmesini inceleyiniz.

Kazanç sekmesi altında tüm ürünlerimizin işletmeye ne kadar kar getirdiğini açık ve net şekilde belirten tablomuz mevcuttur. Lütfen KAZANÇ sekmesini inceleyiniz.

Anlaşmalı olduğumuz kurum ekranlarına düşen talepler o an itibari ile sağlayıcı firma verilene aktarılıyor. Bir mağduriyet söz konusu olamaz. Yıllardır kullanılan ve yeterliliği tespit edilmiş bir sistemdir.

Genel merkez iletişim numaralarımız,
- 10:00 - 18:00 Canlı Destek portalımız,
- 2 farklı mail adresimiz,
- Bölge temsilcisi cep telefonu numaramız,
- Direkt sabit hattımız
olmak üzere 5 ayrı iletişim kanalı ile hizmet veriyoruz. mesai saatleri içerisinde böyle bir mağduriyet yaşamayacaksınız.

Kampanyalardan faydalanmamış hiç bir işletme, sözleşme yapmak zorunda değildir. Sistemden istediği zaman çıkış sağlayabilir.

Kişinin irtibat bilgilerini ve kimlik bilgilerini eksiksiz bize ulaştırdığınız andan itibaren geri kalan tüm işlemleri uzmanımız tamamlıyor. Öngörülen ücret talep sahibini bize ulaştırmanız karşılığındadır. Sizlerin sadece işlem takibi yapması gerekir.

8 yıllık ticari deneyimle sistem gerekli tüm ihtiyaçlara göre tasarlanmıştır. Sorgulamalar, ana sağlayıcılarda sorun olmadığı takdirde 15-30 saniye aralığında sonuçlanıyor. Sistemsel olarak sorun ile karşılaşmıyoruz.
Bilişim ekibimiz kendi bünyemizde çalıştığı için her soruna anlık müdahale söz konusu oluyor. Müşteri memnuniyeti süreklilik getirdiği için hıza ekstra önem veriyoruz.

Bizim sunduğumuz 16 kazanç kaleminden hangisini tercih ederseniz onu kullanabilirsiniz. Bu bizim için sorun teşkil etmez.

Mesai saatlerimiz 09:00 - 19:00 saatleri arasındadır. Ancak sistemler 7/24 aktif ve tüm işlem talepleri açıktır.

EFT ve Havale bildirimlerinizi yapabileceğiniz Kurumsal hesaplarımız 6 farklı bankada mevcuttur. Bakiye bölümünden inceleyebilirsiniz. Ayrıca Kredi kartı ile sanal pos üzerinden ödeme gerçekleştirebilirsiniz.

Akıllı nokta kurumlar ile aranızda aracı görevi görmektedir. Kurumlara kazandırdığınız abone için sizin adınıza ödeme alır ve size ulaştırır. Birçok kazanç kaleminde de sağlayıcı kendisidir bu işlemlerde de belirtilen zaman diliminde ödeme yapar.
Çalışma modeli olarak sermayesiz kazanç elde etme üzerine kuruludur.

Akıllı Nokta Sistemi sizin güvenliğiniz için tasarlanmıştır. Sistem girişlerinde kullanıcı kodunuz, şifreniz ve cep telefonunuza gelecek olan tek kullanımlık şifre zorunludur.
Anasayfa - Bayi girişi - Kullanıcı kodu ve Şifre – Tek kullanımlık sms şifre sıralaması ile kazanç sistemine giriş sağlayabilirsiniz.

Teknik ekibimizle iletişime geçerek tüm adımları birlikte tekrarlayabilirsiniz. Teknik personelimiz gerektiği noktada uzaktan yardım programı ile sizlere destek sağlayacaktır.

Akıllı Nokta müşteri hizmetleri sizlere yardımcı olacaktır.

- Akıllı nokta kazanç sistemi 16 farklı kazanç kaleminden oluşur.
- Sermayesiz olarak gelir elde edilebilirsiniz.
- Mevcut iş yerinizde rahatlıkla kullanabileceğiniz Akıllı Nokta sistemi ciddi bir gelir kaynağınız haline gelecektir.
- Tek sistemden bu kadar çok işlemin yapıldığı eşdeğer bir kuruluş yoktur.
- İşletmeci adına tüm prosedürler kolaylaştırılmıştır.
- Müşteri memnuniyetinin ön plana alındığı bir sistemdir.

 Ücretsiz sahip olabildiğiniz gibi, süreklilik zorunluluğu da yoktur.
 Teknik ve yeterlilik konusunda,
 Müşteri memnuniyeti konusunda tam not almış bir ticari faaliyettir.