Neden BizNeden | Akıllı Nokta

Akıllı Nokta işyeri olmanın en büyük avantajı ürün çeşitliliğidir. İşyerinizin ana gelir muhteviyatı ne olursa olsun kazanç sistemimize dâhil olduğunuz da 16 farklı ek gelir imkânı sağlamış olursunuz.

Akıllı Nokta işyeri olarak çalışan işletmeler rakiplerine karşı her zaman daha nitelikli ve kazançlı hizmet vermektedir. Bunun nedeni AKILLI NOKTA kazanç sisteminde sizlere sunulan imkânların çeşitliliğidir. Kuruluşumuz dışında sunduğumuz imkânı bayilerine sunabilen eşdeğer bir şirket yoktur.

Birincil hedefi müşteri memnuniyetinde hizmet çıtasını en yüksek seviyede tutmak olan kuruluşumuz, kazanç sistemindeki ürün çeşitliliği ve piyasa standartlarının üzerinde belirlemiş olduğumuz kazanç politikası ile bu seviyeyi belirlemektedir.

Yaşamın ve ticaretin her evresinde zor hedefler vardır. Hedeflere ulaşmak ancak ve ancak ilk adımı atmakla başlar,
AKILLI NOKTA olarak ilk adımdan itibaren sizinle yürüyor, sizinle kazanıyor, sizin tavsiye şikâyet ve önerileriniz ile AKILLI NOKTA KAZANÇ SİSTEMİ’nin gelişimine yön veriyoruz.


Memnuniyet Garantisi | Akıllı Nokta

AKILLI NOKTA;

* Kuruluşumuz 10 yıllık bilgi birikimi ile hizmet vermektedir.
* Ücret politikası piyasa analizi sonucu en iyi rakamlardan oluşur.
* Bayilik ve temsilcilik talebinde bulunan işletmecilerden ücret talep edilmez.
* İletişim, yeterlilik, tedarik edilebilirlik, çözüm noktalarında sonuç memnun edicidir.

Bu avantajlarını en doğru şekilde kullanarak müşterimizin bizden aldığı hizmet karşılığında memnuniyet duyması için elimizden geleni yaparız. İş ortaklarımızın memnuniyeti ile sürekliliğin doğru orantılı olduğunun bilincindeyiz. Geçmiş den bugüne uzanan ticari varlığımızın mimarının sadık iş ortaklarımız olduğunun farkındayız, bunun için yeterlilik ve verimlilik açısından sağlıklı çözümler ile performansımızı düşürmemek adına çalışmalarımızı yaparız.


Çözüm Odaklı Destek | Akıllı Nokta

Yalnızca bilişim ve hizmet sektöründe değil, her ticari faaliyetin kaçınılamaz başlıca sorunları vardır. Sorunlar ve sorun çıkartan olgular asla son bulmayacaktır. Önemli olan bu sorunlar karşısında yalnız kalmamanızdır. AKILLI NOKTA olarak çalışan işletmelerin sistem ile alakalı her sorunu ile yakından ilgileniyoruz. Ürettiğimiz çözümlerin kalıcı olması için 10 yıllık sektör tecrübemiz dahilinde bilgi - birikim ve bağlantılarımızı kullanıyoruz.

Sistemsel tüm sorunlarınızda İletişim numaralarımız, Sosyal medya İletişim kanalımız, Canlı destek hattımız ile daima yanınızdayız.


Personel | Akıllı Nokta

Görev aldığı pozisyonda, teknik olarak üst seviyede bilgi ve beceriye sahip, güler yüzlü ve iletişim halinde olduğu kişiyi doğru şekilde anlayan bir ekibe sahibiz. İşimizi severek ve bilinçli bir şekilde yapıyoruz.

Personelimizin müşteri memnuniyeti ve yeterlilik konusunda gelişimini sağlamak için sürekli eğitim ve bilgilendirme faaliyetleri gerçekleştirmekteyiz.